Menu

حامی
یاور همیشه همراه

حامی، اعتیاد را یک بیماری می‌داند که با شناسایی آن و به مدد مهارت های جدید می‌توانید بر آن غلبه کنید.

Scroll

شرایط استفاده و حریم خصوصی

از شما برای انتخاب و عضویت در حامی متشکریم. ما متعهد به محافظت از اطلاعات شخصی و حق حریم خصوصی شما هستیم. اگر در مورد قوانین حریم خصوصی یا اقدامات ما در رابطه با اطلاعات شخصی خود سوال یا نگرانی دارید، لطفاً با ما از طریق ایمیل آدرس haami.app@gmail.com تماس بگیرید.

این اعلان حریم خصوصی بر روی کلیه اطلاعات جمع آوری شده از طریق خدمات ما (که همانطور که در بالا توضیح داده شد شامل اپلیکیشن تلفن همراه حامی میباشد) و همچنین هرگونه خدمات مرتبط از قابل فروش، بازاریابی اعمال می‌شود.

لطفاً این موارد ذکر شده در این حریم خصوصی را به دقت بخوانید.

1. چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

برخی از اطلاعات - مانند آدرس پروتکل اینترنت (IP) شما و یا ویژگی‌های مرورگر و دستگاه - هنگام مراجعه به برنامه ما به طور خودکار جمع آوری می‌شوند.

هنگام بازدید یا استفاده برنامه، ما به طور خودکار اطلاعات خاصی را جمع آوری می‌کنیم. این اطلاعات هویت شما را نشان نمی‌دهد (مانند نام یا اطلاعات تماس شما) اما ممکن است شامل اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده شما باشد، مانند آدرس IP، مشخصات مرورگر و دستگاه، سیستم عامل، تنظیمات برگزیده زبان، URL های ارجاع، نام دستگاه، کشور، اطلاعاتی درباره نحوه و زمان استفاده از برنامه ما و سایر اطلاعات فنی. این اطلاعات در درجه اول برای حفظ امنیت و عملکرد برنامه ما و سپس به منظور تجزیه و تحلیل ما مورد نیاز است.

اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم شامل موارد زیر است:

اطلاعات ورود و استفاده از داده‌ها

اطلاعات دستگاه

اطلاعات جمع‌آوری شده از طریق اپلیکیشن تلفن همراه ما:

به طور خلاصه: هنگام استفاده از برنامه ما، اطلاعات مربوط به دستگاه تلفن همراه شما را جمع آوری می‌کنیم.

داده‌های دستگاه همراه ما به طور خودکار اطلاعات دستگاه (مانند شناسه دستگاه تلفن همراه ، مدل و سازنده شما)، سیستم عامل، اطلاعات نسخه و اطلاعات پیکربندی سیستم، شماره شناسایی دستگاه و برنامه، نوع و نسخه مرورگر، مدل سخت افزاری ارائه دهنده خدمات اینترنت و یا شرکت مخابراتی تلفن همراه، و آدرس پروتکل اینترنت (IP) (یا سرور پروکسی).

این اطلاعات در درجه اول برای حفظ امنیت و عملکرد برنامه ما، عیب‌یابی و برای تجزیه و تحلیل داخلی و اهداف گزارشی مورد نیاز است.

۲. آیا اطلاعات شما با کسی به اشتراک گذاشته می‌شود؟

خیر.

۳. آیا ما از کوکی‌ها و سایر فناوری‌های ردیابی استفاده می‌کنیم؟

به طور خلاصه: ما ممکن است از کوکی‌ها و سایر فناوری‌های ردیابی برای جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات شما استفاده کنیم.

۴. آیا اطلاعات شما بصورت بین‌المللی منتقل شده است؟

به طور خلاصه: به دلیل اینکه سرورهای ما در خارج از کشور واقع شده‌اند، ما ممکن است اطلاعات شما را در کشورهایی غیر از کشور شما منتقل، ذخیره و پردازش کنیم.

۵. چه مدت اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

ما اطلاعات شخصی شما را فقط تا زمانی که برای اهداف مندرج در این اعلامیه حریم خصوصی ضروری باشد، نگهداری خواهیم کرد، مگر اینکه مدت نگهداری طولانی‌تری توسط قانون مورد نیاز یا مجاز باشد (مانند مالیات، حسابداری یا سایر الزامات قانونی).

۶. چگونه اطلاعات شما را ایمن نگه داریم؟

به طور خلاصه: هدف ما محافظت از اطلاعات شخصی شما از طریق اقدامات امنیتی سازمانی و فنی است.

۷. آیا ما اطلاعات مربوط به افراد زیر سن قانونی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

به طور خلاصه: ما به طور آگاهانه اطلاعاتی را از کودکان زیر ۱۸ سال جمع‌آوری نمی‌کنیم یا برای آنها بازاریابی نمی‌کنیم.

ما آگاهانه اطلاعاتی را از افراد زیر ۱۸ سال نمی‌خواهیم. با استفاده از برنامه، شما نشان می‌دهید که حداقل ۱۸ سال دارید یا والدین یا سرپرست چنین فرد خردسالی هستید و رضایت خود را برای استفاده این شخص وابسته از برنامه اعلام می‌کنید. اگرآگاه شویم که اطلاعات شخصی کاربران کمتر از ۱۸ سال جمع آوری شده است، حساب را غیرفعال می‌کنیم و اقدامات منطقی را برای حذف سریع چنین داده‌هایی از سوابق خود انجام می‌دهیم. اگر از هرگونه داده‌ای که ممکن است از کودکان زیر ۱۸ سال جمع‌آوری کرده‌ایم مطلع شدید، لطفاً با ما از طریق haami.app@gmail.com تماس بگیرید.

۸. آیا ما این اطلاعیه را به روزرسانی می‌کنیم؟

به طور خلاصه: بله، ما برای تطابق با قوانین مربوطه این حریم خصوصی را در صورت لزوم به روز می‌کنیم.

۹. چگونه می‌توانید در مورد این اطلاعیه با ما تماس بگیرید؟

اگر در مورد این اطلاعیه سوال یا نظری دارید، می‌توانید از طریق آدرس الکترونیکی haami.app@gmail.com برای ما ایمیل ارسال کنید.

تجزیه و تحلیل آماری

ما ممکن است از سرویس‌دهنده‌های شخص ثالث برای نظارت و تجزیه و تحلیل آماری خدمات خود استفاده کنیم.

Firebase

Firebase یک سرویس تحلیلی است که توسط گوگل ارائه شده است.

شما می‌توانید از طریق تنظیمات دستگاه تلفن همراه خود‌، مانند برخی از تنظیمات تبلیغات دستگاه خود یا دنبال کردن دستورالعمل‌های ارائه شده توسط گوگل در خط مشی رازداری، از برخی ویژگی‌های Firebase انصراف دهید: https://policies.google.com/privacy؟hl=fa

ما همچنین شما را تشویق می‌کنیم که خط مشی گوگل را برای حفاظت از داده‌های خود مرور کنید: https://support.google.com/analytics/answer/6004245

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه نوع Firebase چه نوع اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کند، لطفاً از صفحه وب حریم خصوصی و شرایط گوگل دیدن کنید: https://policies.google.com/privacy؟hl=fa

پیوند به سایت‌های دیگر

برنامه ما ممکن است حاوی پیوندهایی به سایت‌های دیگری باشد که توسط ما اداره نمی‌شوند. اگر روی پیوند شخص ثالث کلیک کنید، به سایت شخص ثالث هدایت می‌شوید. ما اکیداً به شما توصیه می‌کنیم که سیاست حفظ حریم خصوصی هر سایتی را که بازدید می‌کنید مرور کنید.

ما هیچ کنترلی بر محتوا‌، خط مشی‌های رازداری یا رویه هیچ یک از سایت‌ها یا خدمات شخص ثالث نداریم و هیچ مسئولیتی بر عهده ما نیست.